Nový letecký simulátor, který určitě vyzkoušejte!

24/3/23

Naši flotilu jsme rozšířili o nejmodernější letecký simulátor ELITE Evolution S923 FNPT II MCC s EASA certifikací. Letecká škola JetForTrip tím získává zcela nové možnosti výcviků pilotů, ale též možnosti simulátor využít jako zážitek pro širokou veřejnost. V této samostatné oblasti létání na simulátoru připravujeme více kurzů pro laiky a letecké nadšence za velmi příznivé cenové relace. Na simulátoru si tak můžete vyzkoušet celou řadu letišť v naprosto famózních dynamických podmínkách využití. Na samostatném instruktorském stanovišti snadno nastavíme nepřeberné množství různých leteckých situací pro váš nejlepší nevšední možný zážitek.

Dlouho jsme vybírali pro naši leteckou školu letecký simulátor. Věděli jsme, že chceme něco velmi výjimečného. Chtěli jsme moderní simulátor se širokou škálou nastavení a možností využívat více letounů (Piper Seneca III a King Air B200) na jediném simulátoru. Díky vysoké kvalitě dílenského zpracování, kokpitu s duálním řízením podporující dynamický odpor na křidélkách, úhlu náběhu, ale i pedálech získáváte maximální kontrolu nad každým simulovaným letem. Díky efektům „visual motion“ širokoúhlé projekce zakřivené plochy, která dokáže zachytit téměř celou přední polosféru, je výhled z kokpitu opravdu jedinečným zážitkem. 

Máte pocit, že skutečně letíte nad naší krajinou. Trváme na realistickém zážitku a současně vyžadujeme nejvyšší možný stupeň komfortu a výbavy pro nekompromisní letecký výcvik. Vysoká míra autentického zážitku je připravena pro každého. Nezáleží na tom, zda jste student letecké školy toužící stát se profesionálním pilotem, anebo jen laik, který nalezl zalíbení v aviatice a chce si vyzkoušet jaké to je řídit letadlo a sedět v kokpitu. I na simulátoru létáme pro radost a pro nevšední zážitek v maximálně realistických podmínkách reálné pilotáže. Vyzkoušejte si náš kokpit s duálním řízením a efekty zpětné odezvy.

Letecký simulátor s nejmodernější výbavou

   Nový simulátor významně akceleruje profesionální možnosti leteckého výcviku. V kokpitu se nachází reálná konfigurace letových přístrojů pro každý simulovaný letoun, ale též další nadstandardní výbava avioniky, např. V podobě reálného systému GPS GTN 650 reflektující aktuálně nejvyšší standardy IFR včetně PBN/LPV přiblížení. K dispozici máme analogové přístroje, ale též EFIS. Díky vyžití reálné GPS na simulátoru, je přechod do skutečného letounu velmi přirozený. Na výběr je celá řada destinací z celého světa, možnosti využít statických i dynamických podmínek počasí včetně reálného počasí. Samostatnou kapitolou našich interaktivních scénářů se žáky, je též možnost využití reálného intercomu a zařazení náhlavních souprav přímo do výcviku včetně možného nácviku reálné komunikace v rámci řízení letištního i letového provozu. Poslechněte si FRQ ATIS a nastavte QNH na výškoměru. Všechny postupy lze na simulátoru provádět takřka bez omezení.  

Simulátor ve všech výukových balíčcích

Náš simulátor jsme okamžitě zařadili do všech všech výukových balíčků. Jeho obrovské možnosti vycházející z certifikace EASA si může vyzkoušet každý student. V leteckém výcviku jsme neomezeni širokou škálou využití pro jakýkoli typ licence: výcvikové kurzy pro soukromé piloty – PPL(A), přístrojovou doložku - IR, vícemotorovou doložku – MEP a MEP/IR ale též nadstandardní možnosti využití MCC výcviku díky duálnímu řízení, přístrojovému vybavení a avionickému uspořádání v kokpitu.   

Nový letecký simulátor přináší letecké škole výrazné finanční úspory, o které se se studenty dělíme a současně akceleruje letecký výcvik každého jednotlivého studenta. Bezpečný provoz bez rizik a snadný přechod do reálného letounu, je nyní každodenní součástí kvalitativně vedených výcviků v naší letecké škole. Zákazníkovi nabízíme unikátní příležitost dostat z výcviku maximální potenciál za velmi krátkou dobu s možností výrazných finančních úspor. A vše je pod jednou střechou na letišti v Mladé Boleslavi. 

Tip pro Vás: 1. dubna otvíráme kurz MCC. 

    Jsme otevřeni ke spolupráci s ostatnímu leteckými školami.